Чорноморський флот РФ не зможе вийти з Чорного моря, хіба що в Азовське - Міноборони

Чорноморський флот рф опинився практично у пастці, і навіть за бажання вивести його з Чорного моря росія не має такої можливості. Про це повідомила керівник об’єднаного пресцентру ОК «Південь» Наталія Гуменюк в коментарі "Укрінформу".

Саме так вона відповіла на запитання, чи може рф почати виводити кораблі у зв’язку зі збільшенням кількості «бавовни» в Криму та через побоювання росії втратити свій флот.

За словами Гуменюк, окупанти можуть хіба що розосереджувати його по всій акваторії Чорного моря.

«Якщо дивитись географічно, виведення таких одиниць для них зараз можливо хіба що в Азовське море. Але там не всюди дозволять глибини проходити тому корабельному складу, який в них є в Чорному морі. Виходити ж з Чорного моря через Босфор їм не дозволить міжнародне законодавство і вжиті санкції», – зазначила Гуменюк.

Відповідаючи на запитання, чи можна сказати, що вони перебувають у своєрідній «пастці», вона наголосила: «Певною мірою так. Але вони можуть використовувати всю акваторію Чорного моря для розосередження свого корабельного складу для того, щоб це було для них безпечно, як вони одразу обрали безпечну відстань і поки що вважають її такою в 100 морських миль від контрольованого Україною берега», – пояснила речниця.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті