Чотири кримінальні авторитети росії, випущені із зон, ліквідовані під Бахмутом (ФОТО)

Під Бахмутом ліквідовано вже чотири російські кримінальні авторитети, що були випущені із зон. Лідерів ОЗУ ховають як героїв на Алеях Слави, а їхніх спільників, які вижили, можуть делегувати до Держдуми, - повідомляє телеграм-канал "Можемо пояснити".

Так, в січні прийшла похоронка на лідера пензенської ОЗУ «Олімпія» Сергія Максименка на прізвисько "Макс". Він прославився в Пензі тим, що під його керівництвом бандити стежили за місцевими поліцейськими і вчинили замах на одного з них. У 2014 році Максименко пішов на співпрацю зі слідством та отримав 25 років колонії.

На початку року стало відомо і про ліквідацію у складі ПВК Вагнера лідера саратівських кілерів Андрія Бережних, якого у 2012 році теж посадили на 25 років. Він користувався гранатометом ще у мирному житті — з нього він розстріляв офіс місцевого телеканалу, що лягло в основу звинувачення.

За версією каналу "ВЧК-ОГПУ" російському криміналітету дозволив вступати до ПВК Вагнера злодій у законі Шакро Молодий (Захар Калашов). Така співпраця з владою не вважається порушенням «понять».


Восени знищено ще як мінімум два «авторитети». У вересні в Татарстані на Алеї слави поховали колишнього лідера місцевої ОЗУ Ігоря Куска, ліквідованого під Бахмутом. У Нижньокамську "кусківські" бандити запам'яталися вбивством двох директорів будівельної фірми "Татсантехмонтаж".


Ще один російський кримінальний аторитет Олег "Колобок" Дзарахохов був кілером в осетинській банді "Джако". У 2016 році він отримав термін 19 років, а в листопаді 2022 року загинув під Бахмутом. Російський воєнкор Ярем приписав Дзарахохову подвиги в боях за село Озарянівка. У Північній Осетії банда Джако скоїла щонайменше шість вбивств, зокрема прокурора.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті