Чотири кримінальні авторитети росії, випущені із зон, ліквідовані під Бахмутом (ФОТО)

Під Бахмутом ліквідовано вже чотири російські кримінальні авторитети, що були випущені із зон. Лідерів ОЗУ ховають як героїв на Алеях Слави, а їхніх спільників, які вижили, можуть делегувати до Держдуми, - повідомляє телеграм-канал "Можемо пояснити".

Так, в січні прийшла похоронка на лідера пензенської ОЗУ «Олімпія» Сергія Максименка на прізвисько "Макс". Він прославився в Пензі тим, що під його керівництвом бандити стежили за місцевими поліцейськими і вчинили замах на одного з них. У 2014 році Максименко пішов на співпрацю зі слідством та отримав 25 років колонії.

На початку року стало відомо і про ліквідацію у складі ПВК Вагнера лідера саратівських кілерів Андрія Бережних, якого у 2012 році теж посадили на 25 років. Він користувався гранатометом ще у мирному житті — з нього він розстріляв офіс місцевого телеканалу, що лягло в основу звинувачення.

За версією каналу "ВЧК-ОГПУ" російському криміналітету дозволив вступати до ПВК Вагнера злодій у законі Шакро Молодий (Захар Калашов). Така співпраця з владою не вважається порушенням «понять».


Восени знищено ще як мінімум два «авторитети». У вересні в Татарстані на Алеї слави поховали колишнього лідера місцевої ОЗУ Ігоря Куска, ліквідованого під Бахмутом. У Нижньокамську "кусківські" бандити запам'яталися вбивством двох директорів будівельної фірми "Татсантехмонтаж".


Ще один російський кримінальний аторитет Олег "Колобок" Дзарахохов був кілером в осетинській банді "Джако". У 2016 році він отримав термін 19 років, а в листопаді 2022 року загинув під Бахмутом. Російський воєнкор Ярем приписав Дзарахохову подвиги в боях за село Озарянівка. У Північній Осетії банда Джако скоїла щонайменше шість вбивств, зокрема прокурора.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті