Честь маю! Екс-прессекретар Донецької єпархії УПЦ став воїном ЗСУ

Колишній прессекретар Донецької єпархії УПЦ (МП), переселенець, протоієрей Георгій Гуляєв мобілізований до лав ЗСУ. Про це священник повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці 20 травня.

"Це не пікнік в лісі - це я в ЗСУ. Так сталося, що після 26 років священничого служіння я був призваний по мобілізації. Я - священник Української Православної Церкви, не ухилянт і не симулянт, продовжу захищати свій дім і свою сім'ю, свою рідну Україну. Сподіваюсь на краще, прошу ваших молитв! Честь маю!", - пише Георгій Гуляєв.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті