Честь маю! Екс-прессекретар Донецької єпархії УПЦ став воїном ЗСУ

Колишній прессекретар Донецької єпархії УПЦ (МП), переселенець, протоієрей Георгій Гуляєв мобілізований до лав ЗСУ. Про це священник повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці 20 травня.

"Це не пікнік в лісі - це я в ЗСУ. Так сталося, що після 26 років священничого служіння я був призваний по мобілізації. Я - священник Української Православної Церкви, не ухилянт і не симулянт, продовжу захищати свій дім і свою сім'ю, свою рідну Україну. Сподіваюсь на краще, прошу ваших молитв! Честь маю!", - пише Георгій Гуляєв.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті