Чеська компанія з 1 червня відкриває автобусне сполучення між Остравою і Львовом

Чеська компанія Leo Express з 1 червня відкриває автобусне сполучення між Остравою і Львовом. Про це повідомляє "Чеське радіо".

Зазначається, що наразі ця компанія вже пропонує автобусне сполучення між Мукачевом і словацькими Кошицями, де можна пересісти на потяг між Кошицями і Прагою. "На наявному автобусному маршруті з Кошиць до Мукачева ми бачимо велику зацікавленість, особливо влітку рейси всі розпродані, і ми подаємо додаткові автобуси", - сказав про рішення відкрити маршрут до Львова через Польщу речник компанії Leo Express Еміл Седларжик агентству ČTK.

Автобуси будуть виїжджати з Острави щодня о 18.45; потяг із Праги прибуває до Острави о 18.24. До Львова автобус прибуватиме наступного дня о 5.30.

Зі Львова автобус виїжджатиме о 21.30 і прибуде до Острави наступного дня об 11.50. Відтак о 12.14 із Острави вирушає потяг до Оломоуцу, Пардубиць і Праги.

Ціни квитків на автобус починаються з 209 крон, але залежать від дня тижня, заповнення автобуса, а головне - від того, наскільки наперед їх купувати. Маршрут відкривається 1 червня, але квитки наявні на сайті Leo Express уже нині, йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті