Чергова посилена зачистка: рашисти почали обхід по будинках у Маріуполі, перевіряючи документи громадян

В окупованому Маріуполі російські окупанти активізували обхід по будинках та перевіряють документи. Про це розповів радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Чергова посилена зачистка в Маріуполі. Приморській та Центральний райони. Побудинковий обхід та суцільна перевірка документів. Вибірково - обшуки по квартирах. Таке враження, що отой топ-мусор таки заспівав дуетом з кобзоном, ото і зірвались з катушек", - розповів Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, міськрада повідомляє про потужний вибух в окупованому Маріуполі

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті