Чергова група "чмобіків" поскаржилася путіну на свавілля "донецьких": з автоматами кидають проти танків, лякають в'язницею та ПВК

Мобілізовані окупанти зі Свердловської області та Пермського краю РФ поскаржилися російському диктатору путіну на те, що їх замість "територіальної оборони" кинули на штурм Авдіївки. Відповідне відео опублікувала "Сирена".

Мобілізовані розповідають, що наприкінці грудня були відправлені до Донецької області України "для територіальної оборони".

Натомість вони були передані у розпорядження так званої "Першої слов'янської бригади ДНР" і призначені штурмовиками. У тому числі їх змушували "без розвідки та зв'язку з іншими підрозділами" штурмувати Авдіївку.

Мобілізовані окупанти заявляють, що готові виконувати завдання з "територіальної оборони", але не хочуть воювати на передовій "з автоматами проти танків, мінометів, снайперів та без підтримки".

Командування бригади "ДНР" за їхніми бажаннями не рахується і у разі відмови йти на штурм "погрожує посадити до в'язниці, відправити до ПВК або до інших підрозділів".

"Просимо розібратися в цій ситуації не на папері, а на місці", - звертаються уральські окупанти до російського диктатора.

Як повідомлялося раніше, з кожним днем подібних звернень стає дедалі більше, однак у Кремлі на них ніхто не реагує – мобілізованих росіян без сумніву та жалості використовують у війні проти України як "гарматне м'ясо".

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті