Чергова група "чмобіків" поскаржилася путіну на свавілля "донецьких": з автоматами кидають проти танків, лякають в'язницею та ПВК

Мобілізовані окупанти зі Свердловської області та Пермського краю РФ поскаржилися російському диктатору путіну на те, що їх замість "територіальної оборони" кинули на штурм Авдіївки. Відповідне відео опублікувала "Сирена".

Мобілізовані розповідають, що наприкінці грудня були відправлені до Донецької області України "для територіальної оборони".

Натомість вони були передані у розпорядження так званої "Першої слов'янської бригади ДНР" і призначені штурмовиками. У тому числі їх змушували "без розвідки та зв'язку з іншими підрозділами" штурмувати Авдіївку.

Мобілізовані окупанти заявляють, що готові виконувати завдання з "територіальної оборони", але не хочуть воювати на передовій "з автоматами проти танків, мінометів, снайперів та без підтримки".

Командування бригади "ДНР" за їхніми бажаннями не рахується і у разі відмови йти на штурм "погрожує посадити до в'язниці, відправити до ПВК або до інших підрозділів".

"Просимо розібратися в цій ситуації не на папері, а на місці", - звертаються уральські окупанти до російського диктатора.

Як повідомлялося раніше, з кожним днем подібних звернень стає дедалі більше, однак у Кремлі на них ніхто не реагує – мобілізованих росіян без сумніву та жалості використовують у війні проти України як "гарматне м'ясо".

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті