Через застосунок єОселя відтепер можна купити приватні будинки, таунхауси і дуплекси за пільговою іпотекою

Відтепер через застосунок єОселя, окрім квартир, можна купити приватні будинки, таунхауси і дуплекси за пільговою іпотекою. Про це пише Телеграм-канал "Уряд online" 30 січня.

"Відтепер за пільговою іпотекою можна купити не тільки квартири, а й приватні будинки, таунхауси і дуплекси", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що вимоги по даті введення в експлуатацію будинків такі ж, як і для квартир:

  • представникам окремих професій (військовослужбовці ЗСУ за контрактом, вчителі, медики та науковці) під 3% та ветеранам під 7% - доступні приватні будинки до 10 років в Києві та обласних центрах, без обмежень в інших населених пунктах;
  • ВПО та іншим українцям під 7% - доступні приватні будинки до 3 років, незалежно від населеного пункту.

Крім того, розширено можливості для ветеранів війни, учасників бойових дій, людей з інвалідністю через війну та членів їхніх сімей. Вони зможуть купити квартиру в Києві та обласних центрах, якщо багатоквартирному будинку не більш ніж 10 років. Раніше було обмеження до трьох років.

Раніше повідомлялось, що в Україні провели перший обмін сертифіката єВідновлення на нове житло: родина з Гостомеля придбає нову оселю.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті