Через війну в Україні зросте тяжкість захворювань, збільшиться захворюваність на деякі інфекційні хвороби - ВООЗ

Через війну в Україні зросте тяжкість перебігу захворювань, збільшиться захворюваність на деякі інфекційні хвороби. Про це заявив керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні (ВООЗ) Ярно Хабіхт в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Одне з явищ, яке ми побачимо, - це збільшення тяжкості захворювань. Нам також необхідна підтримка в разі хронічних і неінфекційних захворювань. Щодня триває війна. Це ставить під загрозу дедалі більше цивільних осіб", - сказав Ярно Хабіхт.

Він також зазначив, що в деяких регіонах країни слід розглянути ризики конкретних захворювань, зокрема сказу, холери, поліомієліту, кору та дифтерії.

"Загалом ми маємо бути готові до різних інфекційних захворювань, але вони також відрізнятимуться в різних областях", - сказав він.

Хабіхт також нагадав, що в Україні "10 мільйонів людей потребують підтримки у сфері психічного здоров'я".

"Це проблема не тільки сьогодення, це також проблема майбутніх поколінь", - сказав він.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід, бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті