Через велику кількість хворих дітей 12 шкіл в окупованому Луганську перейдуть на дистанційне навчання

В окупованому Луганську 12 шкіл перейдуть на дистанційне навчання з 26 грудня. Про це повідомили окупаційні ЗМІ 25 грудня.

"Відзавтра 12 луганських шкіл перейдуть на дистанційку. Перевести дітей вирішили через велику кількість хворих", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що крім 12 шкіл, які повністю перейдуть на дистанційне навчання, на таку саму форму навчання перейде частина класів школи №8.

Раніше повідомлялося, що 12 дітей зі 125, які "відпочили" в Тюмені та були госпіталізовані в Саратові після загибелі малолітньої дівчинки, повернулися в "ЛНР".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
11.06.2026
15:00

«Не зрозуміло, що робити, і де зараз спокійніше». Луганський щоденник

А загалом у повітрі висить тривога. За два дні три подруги мені написали про зміну маршрутів відпустки. Одна відмовляється від Криму – небезпечно, хоча путівка замовлена ​​та виїжджати наприкінці місяця. Друга купила квитки, але після обстрілу...
Країна
10.06.2026
15:00

Житлові ваучери для ВПО: перші квартири вже купують, але грошей на всіх не вистачає

Понад 37 тисяч внутрішньо переміщених осіб подали заявки на отримання житлових ваучерів, однак коштів наразі вистачило лише трохи більше ніж для трьох тисяч родин.
Світ
09.06.2026
16:08

«Переговори з кривавим клоуном не мають сенсу». Російські ЗМІ про Україну

"І саме в цей момент, коли, згідно з очікуваннями Заходу, російське керівництво має в паніці бігати по кабінетах, а населення в розгубленості чухати собі скальп, лунають заклики європейців до переговорів і публікується відкритий лист Зеленського, де...
Всі статті