Через великі втрати російські окупанти ввели дві додаткові танкові роти, щоб оточити Авдіївку - Сили оборони

Через великі втрати російські окупанти ввели дві додаткові танкові роти, щоб оточити Авдіївку. Про це речник об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, - пише УНІАН.

"Ворог продовжує активні дії - штурми Авдіївки та Мар’їнки. Для них стратегічно важлива зараз Авдіївка для того, щоб почати якісь дії в районі Вугледара, де ворог обпікся не один раз. І їм критично треба оточити Авдіївку, що власне ворог намагається робити протягом двох тижнів", - сказав він.

Водночас на напрямку Вугледара дещо відчутний спад активності. Речник зазначив, що ворог продовжує обстрілювати українські позиції. Вчора окупанти атакували 37 разів та 317 разів обстріляли. Вночі були чотири штурми і 122 обстріли.

"За вчорашній день ворог втратил близько трьох рот особового складу, 15 танків, 9 БМП в загальній кількості 46 одиниць. Вся техніка була знищена в районі Спартака та Водяного, де ворог вів активні штурмові дії", - повідомив Дмитрашківський.

Він зазначив, що окупантів виснажують спроби штурмів. "Сьогодні стало відомо про введення двох танкових рот. Тобто ворог зазнає серйозних втрат, як особового складу так і техніки", - зазначив речник.

Поки у ворогів немає успіхів, але є певні досягнення в українських бійців.

"Іде позиційна боротьба: то ворог наступає, то ми відіб’ємо якусь позицію. Але ворог, судячи з усього, має суттєве виснаження, питання за малим - поставки зброї та техніки нашими західними партнерами, щоб здійснити правильний контрнаступ", - підкреслив речник.

Як повідомлялося, 18 березня захисники України відбили понад 80 ворожих атак.

Статті

Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Світ
06.06.2023
13:42

«Бєлгородська область стала новим Донбасом». Російські ЗМІ про Україну

«Можливо, це пов'язано з тим, що ситуацію в ДНР курирують одні федеральні структури, за судову систему відповідають інші, а Держдума і Рада Федерації перебувають у взаємодії з третіми. І, судячи з усього, всім цим кураторам разом було ніяк не...
Всі статті