Через великі втрати російські окупанти ввели дві додаткові танкові роти, щоб оточити Авдіївку - Сили оборони

Через великі втрати російські окупанти ввели дві додаткові танкові роти, щоб оточити Авдіївку. Про це речник об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, - пише УНІАН.

"Ворог продовжує активні дії - штурми Авдіївки та Мар’їнки. Для них стратегічно важлива зараз Авдіївка для того, щоб почати якісь дії в районі Вугледара, де ворог обпікся не один раз. І їм критично треба оточити Авдіївку, що власне ворог намагається робити протягом двох тижнів", - сказав він.

Водночас на напрямку Вугледара дещо відчутний спад активності. Речник зазначив, що ворог продовжує обстрілювати українські позиції. Вчора окупанти атакували 37 разів та 317 разів обстріляли. Вночі були чотири штурми і 122 обстріли.

"За вчорашній день ворог втратил близько трьох рот особового складу, 15 танків, 9 БМП в загальній кількості 46 одиниць. Вся техніка була знищена в районі Спартака та Водяного, де ворог вів активні штурмові дії", - повідомив Дмитрашківський.

Він зазначив, що окупантів виснажують спроби штурмів. "Сьогодні стало відомо про введення двох танкових рот. Тобто ворог зазнає серйозних втрат, як особового складу так і техніки", - зазначив речник.

Поки у ворогів немає успіхів, але є певні досягнення в українських бійців.

"Іде позиційна боротьба: то ворог наступає, то ми відіб’ємо якусь позицію. Але ворог, судячи з усього, має суттєве виснаження, питання за малим - поставки зброї та техніки нашими західними партнерами, щоб здійснити правильний контрнаступ", - підкреслив речник.

Як повідомлялося, 18 березня захисники України відбили понад 80 ворожих атак.

Статті

Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Країна
17.03.2023
18:20

Мобілізація в Україні: оптимізація на старті, але без "Дії"

Коли все це розкрилося і всі почали про це писати, складно ігнорувати тему. Наскільки нам відомо, в Офісі президента розлютилися, коли скандал з артистами сплив назовні. Ну добре, ми зараз щось там посилимо, щось візьмемо під контроль, але все це...
Всі статті