"Через серйозну внутрішню ситуацію в Україні" Зеленський скасував візити в Іспанію і Португалію, метою яких були безпекові угоди

Володимир Зеленський скасував візити до Португалії та Іспанії, заплановані на цей тиждень, через складну ситуацію на фронті. Про це повідомило португальське видання CNN Portugal 14 травня і Офіс Президента України в Телеграм 15 травня.

"Володимир Зеленський дав доручення перенести всі міжнародні заходи за його участі, заплановані на найближчі дні, та опрацювати нові дати проведення. Ми вдячні партнерам за розуміння", - повідомив ОП.

"За отриманою інформацією, Володимир Зеленський скасував поїздку на Піренейський півострів через серйозну внутрішню ситуацію в Україні на даний момент", - йдеться у повідомленні португальського ЗМІ.

Раніше повідомлялось, що Володимир Зеленський і глава іспанського уряду Педро Санчес планували підписати у Мадриді двосторонню угоду про безпеку між Іспанією та Україною під час візиту Зеленського найближчими днями.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті