Через російські обстріли на Донеччині поранено трьох людей, уточнено дані щодо двох загиблих у Часів Ярі – ОВА

Троє жителів Донеччини поранені внаслідок російських обстрілів минулої доби, а також підтверджено дві смерті, що сталися раніше. Про це повідомив голова ОВА Вадим Філашкін у Фейсбуці 3 січня.

"За 2 січня росіяни поранили трьох жителів Донеччини: двох в Авдіївці та одного в Красногорівці", - написав Філашкін.

Окрім того, з його слів, вдалося встановити інформацію щодо двох людей, які загинули раніше у Часовому Яру,  і однієї людини, яка була поранена раніше в Авдіївці.

Усього від початку повномасштабного вторгненні у Донецькій області росіяни вбили 1813 та поранили 4453 людей. Інформація подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті