Через негоду без світла залишилися мешканці майже 500 населених пунктів у західних областях

Мешканці майже 500 населених пунктів у західних областях України залишилися без світла через суттєве погіршення погодних умов 2 грудня. Про це повідомила пресслужба Міненерго.

"Через рясний сніг і вітер без світла 497 населених пунктів. Найбільше – у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій областях. Аварійно-відновлювальні бригади працюють у посиленому режимі", - йдеться в повідомленні.

Так, у Львівській області повністю знеструмлено 305 населених пунктів, із них 184 частково. Загалом близько 52 тис. абонентів. В Івано-Франківській області знеструмлено 72 населені пункти – понад 19 тис. абонентів. 

Водночас у Тернопільській без електрики 67 населених пунктів, з яких дев’ять знеструмлено частково, а у Хмельницькій знеструмлено повністю 50 населених пунктів, загалом це 6,7 тис. споживачів. У Закарпатській – три населені пункти.

Також повідомляється, що через бойові дії і технічні проблеми без електропостачання перебуває 441 населений пункт.

При цьому застосування планових відключень побутових споживачів не передбачається.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" повідомила про затримки поїздів через негоду.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті