Через негоду без світла залишилися мешканці майже 500 населених пунктів у західних областях

Мешканці майже 500 населених пунктів у західних областях України залишилися без світла через суттєве погіршення погодних умов 2 грудня. Про це повідомила пресслужба Міненерго.

"Через рясний сніг і вітер без світла 497 населених пунктів. Найбільше – у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій областях. Аварійно-відновлювальні бригади працюють у посиленому режимі", - йдеться в повідомленні.

Так, у Львівській області повністю знеструмлено 305 населених пунктів, із них 184 частково. Загалом близько 52 тис. абонентів. В Івано-Франківській області знеструмлено 72 населені пункти – понад 19 тис. абонентів. 

Водночас у Тернопільській без електрики 67 населених пунктів, з яких дев’ять знеструмлено частково, а у Хмельницькій знеструмлено повністю 50 населених пунктів, загалом це 6,7 тис. споживачів. У Закарпатській – три населені пункти.

Також повідомляється, що через бойові дії і технічні проблеми без електропостачання перебуває 441 населений пункт.

При цьому застосування планових відключень побутових споживачів не передбачається.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" повідомила про затримки поїздів через негоду.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті