Через негоду без світла лишаються 603 населених пункти, більшість із них на Львівщині - Міненерго

Без світла через непогоду лишаються 603 населені пункти України станом на 14:00 2 грудня, більшість із них на Львівщині. Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі Національного телемарафону  "Єдині новини" 2 грудня.

"За оперативними даними, через негоду станом на 14:00 2 грудня без світла 603 населених пункти. Більшість із них - на Львівщині, де без електропостачання залишаються 454 населених пункти. Також негода знеструмила населені пункти в Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій областях", - повідомив Галущенко.

Він зазначив, що нині енергетики активно працюють у цих областях. 

"Максимальну кількість бригад і техніки з усієї України буде задіяно, щоб швидко відновити електропостачання споживачам", - сказав Галущенко.

Раніше повідомляолось, що через налипання мокрого снігу на Львівщині станом на ранок 2 грудня знеструмлені 305 населених пунктів

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті