Через масштабні пожежі в «ЛНР» знеструмлено весь Первомайськ. Проблеми з водою, зв'язком та інтернетом

У квазіутворенні «ЛНР» внаслідок численних ландшафтних пожеж на відкритій місцевості пошкоджено високовольтну лінію електропередачі в Первомайську - знеструмлено все місто. Про це пишуть місцеві пропагандисти 16 вересня.

«Без електроенергії 20 204 точки обліку, повідомив голова місцевої адміністрації Сергій Колягін», - ідеться в повідомленні.

Ба більше, повідомляється, що «відсутність електроенергії не дає змоги сьогодні здійснити подачу води населенню, є причиною часткової відсутності інтернету та мобільного зв'язку».

Як повідомлялося, внаслідок пожеж на окупованій території Луганської області загинули люди. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті