Через чисельні обстріли рашистів на Донеччині ще одна людина загинула, 6 травмовані

Внаслідок чисельних обстрілів Донеччини сьогодні, 25 червня, одна людина загинула, ще 6 травмовано. Про це повідомила прокуратура Донецької області.

"25 червня 2024 року під приціл російських військ потрапив житловий квартал м. Курахове. Порізи та садна дістали 36-річна жінка та чоловік 79 років", - йдеться у повідомленні.

Також внаслідок артилерійського обстрілу окупантами с. Золота Нива отримала тілесне ушкодження, несумісне з життям, 67-річна місцева жителька. Вона перебувала у дворі домоволодіння.

Крім того, армія рф продовжила завдавати ударів по м. Торецьк, використавши, ймовірно, «КАБ-500». Авіабомба влучила у багатоквартирний будинок. Осколкових поранень зазнали двоє містян 42 й 74 років. Через кілька годин зс рф знову атакували населений пункт, поціливши по цивільній інфраструктурі. Травмовано 59-річного співробітника будівельного магазину та ще одного цивільного 68 років. Потерпілих госпіталізовано.

"За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України)", - повідомили в прокуратурі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті