Ченці УПЦ МП мають залишити Києво-Печерську лавру до кінця березня

Національний заповідник "Києво-Печерська Лавра" планує не продовжувати оренду Лаври для ченців УПЦ МП. Про це 10 березня повідомляється на офіційному сайті Національного заповідника "Києво-Печерська Лавра".

Причиною розірвання договору про безоплатне користування майном зазначено рішення РНБО, а також укладання Міжвідомчої робочої групи та лист Мінкульту. Тепер ченцям радять покинути монастир до 29 березня.

"З огляду на висновки Міжвідомчої робочої групи та листа Міністерства культури та інформаційної політики України від 09.03.2023 №06/34/2234-23, на підставі п. 8.1. Договору, Заповідник попереджає про розірвання Договору з 29.03.2023 року", - повідомляється на сайті Нацзаповідника.

Керівництво заповідника також запропонувало УПЦ надати список осіб для включення до складу комісії з прийняття-передачі державного майна. Список необхідно надати до 13 березня цього року. Він має складатися із двох-трьох людей.

Нагадаємо, раніше митрополит Епіфаній заявив, що згодом уся Києво-Печерська лавра перейде до ПЦУ.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті