Чехія продовжила тимчасовий захист для українців

Чехія продовжила тимчасовий захист для українців до 2025 року, які виїхали через російську агресію. Про це повідомляє Мінреінтеграції у своєму телеграм-каналі 4 грудня.

"Українці у Чехії матимуть змогу продовжити тимчасовий захист до кінця березня 2025 року. Таке рішення було схвалене чеським парламентом 1 грудня", - зазначається у повідомленні.

Згідно з новими положеннями, українці збережуть право на доступ до державного медичного страхування, освіти та ринку праці.

У Мінреінтеграції додали, що українцям для продовження статусу тимчасового захисту в Чехії необхідно буде записатися на візит до відділення МВС для отримання візової наклейки, яка підтверджує тимчасовий захист, до 15 березня 2024 року.

Як повідомлялось раніше, Данія продовжить дозвіл на проживання українців.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті