Чехія продовжила тимчасовий захист для українців

Чехія продовжила тимчасовий захист для українців до 2025 року, які виїхали через російську агресію. Про це повідомляє Мінреінтеграції у своєму телеграм-каналі 4 грудня.

"Українці у Чехії матимуть змогу продовжити тимчасовий захист до кінця березня 2025 року. Таке рішення було схвалене чеським парламентом 1 грудня", - зазначається у повідомленні.

Згідно з новими положеннями, українці збережуть право на доступ до державного медичного страхування, освіти та ринку праці.

У Мінреінтеграції додали, що українцям для продовження статусу тимчасового захисту в Чехії необхідно буде записатися на візит до відділення МВС для отримання візової наклейки, яка підтверджує тимчасовий захист, до 15 березня 2024 року.

Як повідомлялось раніше, Данія продовжить дозвіл на проживання українців.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті