Частка росіян, які вважають війну з Україною помилкою, сягнула майже 40% - опитування

Російські громадяни все більше шкодують про те, що 24 лютого 2022 року армія за наказом путіна вторглася в Україну. Про це свідчить опитування, проведене соціологами RussianField, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Станом на лютий рекордні 38% громадян РФ заявили, що скасували б рішення про початок "військової операції", якби в них була така можливість. Порівняно з березнем 2022 року кількість таких людей збільшилася на 10 процентних пунктів.

Частка тих, хто все одно рушив би танки і полки в Україну, як і раніше, вища - 49%. Однак "партія війни" стискається: у березні 2022 року "не стали б скасовувати" рішення путіна 57%, під час мобілізації частка таких опустилася до 51%, а тепер впала нижче половини.

Переважна більшість опитаних вважають, що терміни "військової операції" затягнулися (71%), пише RussianField: здебільшого це молодь і малозабезпечені громадяни, причому в цій думці єдині як глядачі федеральної ТВ-пропаганди (76%), так і читачі телеграм-каналів (67%).

У березні 2022 року лише 13% росіян вважали, що війна триватиме понад рік. Тепер, коли бойові дії переступили третю річницю, 44% вважають, що і через рік зупинити кровопролиття не вийде. 

Як повідомлялося, Макрон не виключив можливість відправки західних військ в Україну.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті