Частка росіян, які вважають війну з Україною помилкою, сягнула майже 40% - опитування

Російські громадяни все більше шкодують про те, що 24 лютого 2022 року армія за наказом путіна вторглася в Україну. Про це свідчить опитування, проведене соціологами RussianField, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Станом на лютий рекордні 38% громадян РФ заявили, що скасували б рішення про початок "військової операції", якби в них була така можливість. Порівняно з березнем 2022 року кількість таких людей збільшилася на 10 процентних пунктів.

Частка тих, хто все одно рушив би танки і полки в Україну, як і раніше, вища - 49%. Однак "партія війни" стискається: у березні 2022 року "не стали б скасовувати" рішення путіна 57%, під час мобілізації частка таких опустилася до 51%, а тепер впала нижче половини.

Переважна більшість опитаних вважають, що терміни "військової операції" затягнулися (71%), пише RussianField: здебільшого це молодь і малозабезпечені громадяни, причому в цій думці єдині як глядачі федеральної ТВ-пропаганди (76%), так і читачі телеграм-каналів (67%).

У березні 2022 року лише 13% росіян вважали, що війна триватиме понад рік. Тепер, коли бойові дії переступили третю річницю, 44% вважають, що і через рік зупинити кровопролиття не вийде. 

Як повідомлялося, Макрон не виключив можливість відправки західних військ в Україну.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті