"Битва за Бахмут програна". Росіяни запустили антиукраїнську кампанію у Facebook

Російські окупанти запустили потужну антиукраїнську кампанію у соцмережах. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Facebook.

З наявних даних, кампанія з розповсюдження брехні стартувала 11 березня.

Головні меседжі пропагандистів:

– Битва за Бахмут програна Україною;

– На Заході не вірять в Україну;

– Командування Силами оборони вже втекло, а "хлопці відбиваються самотужки";

– США зменшують постачання зброї, бо буцімто впіймали українську владу на крадіжках постачань.

Таким чином окупанти хочуть підірвати довіру українського суспільства до влади, маніпулюючи нібито програною битвою за Бахмут та тим, що союзники залишать нас з ворогом напризволяще.

"Насправді це не так: Сили оборони міцно стоять у Бахмуті, а командувач Сухопутних військ Сирський постійно приїжджає на позиції. Захід продовжує постачати нам зброю та техніку у великих об'ємах, скоро її застосують під час контрнаступу", - пише Центр стратегічних комунікацій.

Зазначається, що фейки розповсюджують через новостворені сторінки, без опису та наповнення, зазвичай мають нейтральні назви. Це дозволяє уникати додаткової уваги зі сторони Meta при проходженні модерації, адже першим етапом йде перевірка автоматизованими системами.

Облікові записи, з яких створюються такі кампанії, використовують IP-адреси інших держав.

Як повідомлялося раніше, російська пропаганда "звинуватила" кішку голові ГУР Збройних сил України Кирила Буданова в нацизмі та створенні теорії про величність "нордичної раси".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті