Бундесвер навчив роботі з системою Patriot другу групу українських військових

Бундесвер навчив роботі із ЗРК Patriot другу групу українських військових. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Зазначається, що 70 українських військовослужбовців шість тижнів проходили навчання на базі ВПС у Німеччині. За словами одного з німецьких інструкторів, йдеться про "досвідчених солдатів, які раніше працювали в галузі протиповітряної оборони". Багато українських військових уже працювали з іншими системами ППО, зокрема, з С-300, розробленою за радянських часів.

У повідомленні нагадується, що в жовтні Берлін оголосив про новий "зимовий пакет" військової допомоги Україні, до якого ввійшла система Patriot - одна з найсучасніших систем ППО у світі, її застосовують для боротьби з літаками, балістичними і крилатими ракетами противника. Patriot може вражати цілі на відстані до 100 кілометрів і на висоті до 30 кілометрів - залежно від типу ракети.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті