Бундесвер навчив роботі з системою Patriot другу групу українських військових

Бундесвер навчив роботі із ЗРК Patriot другу групу українських військових. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Зазначається, що 70 українських військовослужбовців шість тижнів проходили навчання на базі ВПС у Німеччині. За словами одного з німецьких інструкторів, йдеться про "досвідчених солдатів, які раніше працювали в галузі протиповітряної оборони". Багато українських військових уже працювали з іншими системами ППО, зокрема, з С-300, розробленою за радянських часів.

У повідомленні нагадується, що в жовтні Берлін оголосив про новий "зимовий пакет" військової допомоги Україні, до якого ввійшла система Patriot - одна з найсучасніших систем ППО у світі, її застосовують для боротьби з літаками, балістичними і крилатими ракетами противника. Patriot може вражати цілі на відстані до 100 кілометрів і на висоті до 30 кілометрів - залежно від типу ракети.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті