Будні окупанта: "От своих потерь больше, чем от хохлов. Наш танк е**анул: 20 пацанов" (перехоплення ГУР)

Російська армія знищує свої ж підрозділи, через недбальство стріляючи по них з власної техніки. Про це свідчить перехоплення розмови окупанта з матір’ю, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України.

"Это наш танк е**анул: 2 раза выстрелил и 20 пацанов, нах*й. Твари, своих же убивают на х*й", – розповідає військовослужбовець. – Потерь больше от своих, чем от хохлов".

Власне командування він характеризує так: "командование х*й поймешь какое".

Матір у відповідь нарікає на те, що тепер і "по российским городам ху***т".

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант розповідав про вартість свого життя: "Вас 300 тысяч – по х*ю вообще! Ну, как бы, вас таких до х*я..."

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті