Будні окупанта: "От своих потерь больше, чем от хохлов. Наш танк е**анул: 20 пацанов" (перехоплення ГУР)

Російська армія знищує свої ж підрозділи, через недбальство стріляючи по них з власної техніки. Про це свідчить перехоплення розмови окупанта з матір’ю, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України.

"Это наш танк е**анул: 2 раза выстрелил и 20 пацанов, нах*й. Твари, своих же убивают на х*й", – розповідає військовослужбовець. – Потерь больше от своих, чем от хохлов".

Власне командування він характеризує так: "командование х*й поймешь какое".

Матір у відповідь нарікає на те, що тепер і "по российским городам ху***т".

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант розповідав про вартість свого життя: "Вас 300 тысяч – по х*ю вообще! Ну, как бы, вас таких до х*я..."

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті