Будні окупанта: "Автоматы выдали, а патронов ни х*я" (перехоплення ГУР)

Про причину загибелі трьохсот рашистів один із окупантів розповідає так: "Автоматы выдали, а патронов ни х*я". Про це свідчить перехоплення розмови окупанта зі співрозмовницею, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 3 грудня.

"Вот недавно расстреляли еще группу там", – каже окупант на підтвердження своїх попередніх слів.

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому російський окупант заявив, що у військах рашистів назріває бунт через холод і нестачу їжі.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті