Будні окупантів між Соледаром і Кремінною: "Командування – вафлі. Трупи навкруги. Б’ються за їжу. Хліб минулорічний" (перехоплення ГУР)

Рашистський окупант розповідає про жахливе ставлення до мобілізованих в армії РФ, відсутність їжі за умов відправки до найгарячіших точок на лінії фронту. Про це йдеться в перехопленні розмови рашиста з другом, опублікованому Головним управлянням розвідки (ГУР) Міноборони України 1 квітня.

"Сидиш, думаєш, що бліндаж здує нах*й! Так х***ят! Страшно – п***ец было!" – так описує свій досвід війни проти України, який, за його словами, "між Соледаром та Кремінною в лісі сидить".

Рашист також переповідає враження від перебування на передовій протягом трьох днів: "До сих пір в ах*е, відійти не можу від такої х*йні".

Він розповідає, що мобілізовані військовослужбовці з РФ виявили, що за документами вони на фронті були у якості добровольців: "Так ми ще, виявляється, добровольцями їздили. Ми тут взагалі ох*їли".

Крім того, ділиться враженнями від трупів, які валяються навкруги, та від командування, яке – "п***да взагалі, то взагалі вафлі".

Щодо харчування – розповідає, що майже нічого не видають, хіба що минулорічний хліб, і рашисти б’ються за їжу.

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому рашист озвучував свої  плани на випадок, якщо "дембель" не вдасться: "Я тут усіх перестріляю тоді. У мене ще 8 патронів залишилось".

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті