Будні окупантів між Соледаром і Кремінною: "Командування – вафлі. Трупи навкруги. Б’ються за їжу. Хліб минулорічний" (перехоплення ГУР)

Рашистський окупант розповідає про жахливе ставлення до мобілізованих в армії РФ, відсутність їжі за умов відправки до найгарячіших точок на лінії фронту. Про це йдеться в перехопленні розмови рашиста з другом, опублікованому Головним управлянням розвідки (ГУР) Міноборони України 1 квітня.

"Сидиш, думаєш, що бліндаж здує нах*й! Так х***ят! Страшно – п***ец было!" – так описує свій досвід війни проти України, який, за його словами, "між Соледаром та Кремінною в лісі сидить".

Рашист також переповідає враження від перебування на передовій протягом трьох днів: "До сих пір в ах*е, відійти не можу від такої х*йні".

Він розповідає, що мобілізовані військовослужбовці з РФ виявили, що за документами вони на фронті були у якості добровольців: "Так ми ще, виявляється, добровольцями їздили. Ми тут взагалі ох*їли".

Крім того, ділиться враженнями від трупів, які валяються навкруги, та від командування, яке – "п***да взагалі, то взагалі вафлі".

Щодо харчування – розповідає, що майже нічого не видають, хіба що минулорічний хліб, і рашисти б’ються за їжу.

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому рашист озвучував свої  плани на випадок, якщо "дембель" не вдасться: "Я тут усіх перестріляю тоді. У мене ще 8 патронів залишилось".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті