Буданов прокоментував знищення російського БДК "Цезар Куніков" дронами Magura V5

Російський корабель "Цезар Куніков" було завантажено, він віз вантаж із Новоросійська до Севастополя. Саме на переході по БДК було завдано удару п'ятьма безпілотниками Magura. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов у коментарі "Фактам ICTV".

Буданов додає, що росіяни продовжують рятувальну операцію, хоча й не мають значних успіхів.

"Екіпаж становить 90 осіб. Скільки з них вдалося врятувати - точну цифру зможемо сказати трошки пізніше, оскільки пошуково-рятувальна операція росіян все ще триває. Вони шукають уцілілих, як їм здається. Поки що результати не дуже", - каже Буданов.

За даними Збройних сил України, операцію провела Група 13, спеціалізований підрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, 14 лютого Генштаб ЗСУ офіційно підтвердив знищення російського корабля "Цезар Куніков".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті