Буданов: Операція з розриву сухопутного сполучення між РФ і Кримом може бути проведена до настання зими

Зараз росія, а не Україна, має підстави для занепокоєння. Її перша оборонна лінія на дуже важливій південній осі в Запоріжжі вже місцями прорвана, а це означає, що операція з розриву сухопутного сполучення між РФ і Кримом ще може бути проведена до настання зими. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв'ю виданню The Economist.

"Всупереч тому, що декларує Російська Федерація, вона не має абсолютно ніякого стратегічного резерву", - каже генерал. За його словами, 25-та загальновійськова армія росії, яка зараз передчасно розгорнута на східному фронті в районі Лиману і Куп'янська, має лише 80% особового складу і 55% техніки від передбачуваної чисельності.

На тлі повідомлень про те, що росія готова посилити свою мобілізаційну кампанію, генерал-лейтенант Буданов каже, що чисельність особового складу - це єдина очевидна перевага, яку росія все ще зберігає над Україною: "Людські ресурси в Росії, умовно кажучи, необмежені. Якість низька, але кількість достатня".

Що стосується інших складових військових зусиль, то російські ресурси вичерпуються, і скоро настане час розплати, вважає Буданов.

За словами керівника української розвідки, він працює над обмеженою позицією стримування і відплати, щоб протистояти очікуваній зимовій кампанії ракетних ударів і ударів безпілотників по об'єктах інфраструктури: "Нехай вони починають. Вони також отримають відповідь".

Але він не очікує, що його ворог коли-небудь здасться за власним бажанням. Війна була константою для росії протягом усієї її історії, каже Буданов. Не може бути жодних дискусій про припинення вогню чи мир без того, щоб українські військові не встановили свої власні факти на місцях.

"Ми розуміємо, що не закінчимо війну парадом перемоги в Москві. Але і Москва не повинна сподіватися провести його в Києві", - підкреслює Буданов.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті