Буданов назвав умови, за яких Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025 році

Якщо Україна матиме достатню підтримку партнерів та продовжить тримати оборону у цьому році, то зможе перейти в контрнаступ у 2025-му. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв'ю амерриканському виданню  The Wall Street Journal.

Буданов зазначив, що після виходу українських сил з Авдіївки ситуація на фронті залишається складною, однак у ворога також є проблеми  - росіяни витрачають більше боєприпасів, ніж можуть виготовити, а більшість поставлених торік у війська танків - старі.

Російська професійна армія була значною мірою знищена в перший рік вторгнення, і тепер ворог кидає в бій непідготовлених призовників, також зазначив Буданов.

За його словами, повна окупація Донецької та Луганської областей залишається пріоритетною метою російських військ у 2024 році, але досягти її вони навряд чи зможуть: у них не вистачить сил.

Буданов також назвав "цікавим" питання, чи будуть партнери України готові забезпечити її озброєнням та боєприпасами на весь рік.

Як повідомлялося, уздовж кордону з Україною росіяни розгорнули 48 пускових установок "Іскандер".

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті