Буданов: "Крим буде звільнений до кінця весни, можливо, трохи раніше"

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна повернеться до окупованого Криму – це станеться зі зброєю і незабаром. Про це Буданов сказав в інтерв'ю в ефірі національного марафону новин 30 вересня, повідомляє "Українська правда".

"Я там багато разів був. Це моя така друга батьківщина. Я виріс у Криму. І ми туди повернемося досить скоро. Так, зі зброєю повернемося. Іншого варіанту не існує", - сказав голова ГУР.

Буданов прогнозує, що загалом війна "не такий вже довгий час триватиме, скоро це закінчиться".

"Ну, я ніколи не говорив "2-3 тижні". Якщо пам'ятаєте мої висловлювання десь наприкінці травня, то я тоді розповів алгоритм. Я казав, що у червні ми трохи, на жаль, втрачатимемо, у липні буде умовний застій, у серпні почнемо рух на відновлення своєї території. Взимку війна значно стихне. І після зими почнеться завершення цього конфлікту виходом на першому етапі на адмінкордони станом на 1991 рік", - зазначив Буданов.

Він додав, що звільнення Криму буде "не влітку, а до кінця весни, можливо, трохи раніше".

Буданов також заявив, що не боїться давати такі прогнози, тому що "це навіть не початок кінця (завершення війни – ред.) це такий процес, який у розпалі".

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті