Британія готова допомогти із закупівлею газу - Шмигаль

Велика Британія готова надати Україні фінансову підтримку для закупівлі газу та сприяти розвитку українського газовидобування. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у Телеграм за підсумками зустрічі із главою уряду Великої Британії Ліз Трасс 21 вересня.

"Радий зустріти в Нью-Йорку Прем’єр-міністерку Великої Британії Ліз Трасс. Продовжуємо розвивати наше стратегічне партнерство: обговорили постачання зброї, підготовку до опалювального сезону й відновлення України. Зокрема, Велика Британія готова надати фінансову підтримку Україні для закупівлі газу й сприяти залученню британського бізнесу до розвитку української сфери газовидобутку", — зазначив він.

Також сторони домовилися створити робочу групу з підготовки до Конференції відновлення України, що має відбутися наступного року у Великій Британії.

Як повідомлялось раніше, Київській області не вистачає 600 мільйонів для завершення підготовки до опалювального сезону.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті