Британський прем'єр заявив, що війна в Україні входить у критичну фазу

Війна росії проти України входить у критичну стадію, тому Британія підтримуватиме Київ стільки, скільки буде потрібно. Про це заявив прем'єр-міністр Великобританії Ріші Сунак, виступаючи перед парламентом після саміту G7, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Sky News.

Він заявив, що вітає посилення обмежень на експорт, який допомагає "російській військовій машині".

"Російські військові зазнають невдачі на полі бою, їхня економіка зазнає невдачі вдома, поки ми посилюємо задушливі санкції", - заявив він.

Британський прем'єр також сказав, що Захід стоїть за Україну і що "свобода повинна перемогти".

"Путін повинен знати, що ми нікуди не підемо", - заявив Сунак.

Прем'єр-міністр також підтвердив підтримку України з боку Великої Британії.

"Образ лідерів "Великої сімки", що стоять пліч-о-пліч із президентом Зеленським у Хіросімі, став потужним сигналом для всього світу: ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки буде потрібно", - підкреслив Сунак.

Як повідомлялося, Велика Британія відправить в Україну сотні ударних безпілотників із дальністю дії понад 200 км. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті