Британські винищувачі перехопили військові літаки РФ, які підлетіли до повітряного простору Естонії

У середу, 14  червня, російські літаки Іл-20 і два Су-27 підлетіли до повітряного простору Естонії - країни-члена НАТО. Для їх перехоплення підняли британські Typhoon. Про це повідомляється на сторінці Королівських ВПС Великої Британії у Twitter.

"Літаки Typhoon з експедиційного повітряного крила 140 (EAW) були підняті в небо в Естонії сьогодні вдень для перехоплення Іл-20 Coot-A і двох Су-27 Flanker-B російських ВПС, які пролітали поблизу повітряного простору НАТО", – йдеться у дописі.

Изображение

Изображение

У відомстві наголосили, що політ російських літаків не відповідав міжнародним нормам, оскільки вони не зв’язувалися з відповідними службами FIR.

Як повідомлялося, Австралія збирається передати Україні 41 винищувач F/A-18 Hornet Королівських ВПС, які раніше планувалося списати. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті