Британська розвідка: росіяни проводили навчання з маскування Кримського мосту, але воно неефективне

Росіяни проводили навчання з маскування Кримського мосту, але воно виявилося неефективним. Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на британську розвідку.

Зазначається, що 24 травня росія провела навчання із забезпечення безпеки навколо Кримського мосту. Під час навчань було створено димову завісу, яка частково приховує міст. Димова завіса була поставлена за допомогою димогенераторів ТДА-3, вважають у розвідці.

У зведенні зазначається, що російська армія використовує дим як маскування. Однак на практиці російське маскування загалом виявилося неефективним у війні в Україні, зокрема через відсутність централізованого планування і слабку бойову дисципліну, йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у ГУР повідомили, що станеться з Кримським мостом під час звільнення півострова.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті