Британець йшов пішки з Будапешта до Ужгорода, аби мобілізуватися до ЗСУ

Британець Маркус Сміт здолав пішки відстань із Будапешта до Ужгорода, щоб приєднатися до лав ЗСУ. Про це розповіли в Закарпатському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Шлях до України зайняв у чоловіка вісім діб, шість годин, 36 хвилин і 14 секунд.

«Останні кілька років війна у вашій країні висвітлюється на телебаченні по всьому світу. Вважаю, що ви заслуговуєте на велику повагу і честь, адже ви боретесь за мирне життя своєї країни. Я приїхав сюди, щоб спробувати допомогти вам у цій війні», – заявив Маркус.

На його думку, путін може захотіти захопити ще більше територій, що може призвести до Третьої світової війни, в якій він буде як Гітлер. «Путін продовжить ходити з країни до країни, кажучи: «Я хочу це і це! І це мої правила!» Тому я тут: щоб боротися за українців і, сподіваюся, запобігти світовій війні», – додав британець.

Він також зазначив, що у Другій світовій війні Велика Британія вистояла і зберегла свободу саме завдяки допомозі інших країн. Тому нині він робить усе, що в його силах, аби зупинити країну-агресора.

Водночас Сміт сподівається, що українські чоловіки, які ще не взяли зброю до рук, «переосмислять свою позицію».

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті