Британець йшов пішки з Будапешта до Ужгорода, аби мобілізуватися до ЗСУ

Британець Маркус Сміт здолав пішки відстань із Будапешта до Ужгорода, щоб приєднатися до лав ЗСУ. Про це розповіли в Закарпатському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Шлях до України зайняв у чоловіка вісім діб, шість годин, 36 хвилин і 14 секунд.

«Останні кілька років війна у вашій країні висвітлюється на телебаченні по всьому світу. Вважаю, що ви заслуговуєте на велику повагу і честь, адже ви боретесь за мирне життя своєї країни. Я приїхав сюди, щоб спробувати допомогти вам у цій війні», – заявив Маркус.

На його думку, путін може захотіти захопити ще більше територій, що може призвести до Третьої світової війни, в якій він буде як Гітлер. «Путін продовжить ходити з країни до країни, кажучи: «Я хочу це і це! І це мої правила!» Тому я тут: щоб боротися за українців і, сподіваюся, запобігти світовій війні», – додав британець.

Він також зазначив, що у Другій світовій війні Велика Британія вистояла і зберегла свободу саме завдяки допомозі інших країн. Тому нині він робить усе, що в його силах, аби зупинити країну-агресора.

Водночас Сміт сподівається, що українські чоловіки, які ще не взяли зброю до рук, «переосмислять свою позицію».

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті