Брянський губернатор визнав, що удари БПЛА по адміністративних будівлях - це теракт. Ну, якщо це українські безпілотники

Безпілотний літальний апарат атакував адміністративну будівлю міста Трубчевськ у Брянській області. Про це повідомив губернатор області Олександр Богомаз.

Представник російської влади заявив, що місто атакували "українські терористи". Одна людина в результаті дістала легкі поранення, а в будівлі частково пошкоджено скління і покрівлю.

Богомаз не уточнив, що атаки українських БПЛА є відповіддю на російську агресію. Уже понад півтора року Росія щодня обстрілює територію суверенної держави десятками безпілотних літальних апаратів, фугасними бомбами та балістичними ракетами. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті