Брат Сергія Бубки отримав підозру від СБУ за продаж окупантам пального

Брат Героя України Сергія Бубки Василь за продаж окупантам пального заочно отримав підозру від СБУ від 2 листопада. Повідомлення про підозру й повістки про виклик Бубці В.Н. оприлюднені на сайті Офісу генпрокурора України. 

"СБУ заочно повідомило про підозру Василю Бубці, брату Сергія Бубки, щодо колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України) та сприяння діяльності терористичній організації (ч.1 ст. 258-3 КК України)", - сказано в повідомленні. 

"Російська фірма "Монблан", яка належить братам Сергію та Василю Бубкам, працює на тимчасово окупованих територіях та співпрацює з терористами. У травні 2023 року компанія уклала офіційні контракти з окупантами на постачання пального на понад 800 тисяч рублів", - пише bihus.info 3 листопада. 

Уточнюється, що фірма "Монблан" – старий родинний бізнес Сергія Бубки. Українська компанія була створена у Донецьку з основним видом діяльності – торгівля пальним.

Раніше повідомлялось, що МОК залишив Сергія Бубку у своєму складі, але виключив чотирьох росіян.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті