США відправили понад 60 Bradley в Україну – командування

Транспортне командування збройних сил США повідомило про відправку першої партії бойових машин піхоти Bradley в Україну. Про це повідомляє командування.

"Вантаж, що містить понад 60 Bradley, залишив береги Північного Чарльстона, штат Південна Кароліна, минулого тижня та забезпечить українським силам додаткові наступальні та оборонні можливості для захисту своїх кордонів від незаконного вторгнення Росії", - йдеться у повідомленні.

«Бредлі» — бойова броньована машина, яка перевозить піхоту в зоні бойових дій і веде допоміжний вогонь. Допомагає контролювати завантаження обладнання підполковник армії Ребекка Д’Анджело, командир 841-го транспортного батальйону, яка зазначає, що Бредлі будуть дуже важливі для України, оскільки війна триває.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті