"Борщовий набір" у прифронтовій Донеччині більше ніж на 40 грн дешевше, ніж був у травні - ОВА

Вартість "борщового набору" в Донецькій області станом на 1 листопада 2023 року в порівнянні з 16 жовтня становить 146,26 грн. Відповідну інфографіку розмістив Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації у своєму Телеграм-каналі 1 листопада. 

Якщо за місяць вартість "борщового набору" практично не змінилась, то більше ніж за півроку - з  травня - вона суттєво знизилась за рахунок сезонного здешевлення овочів.

Так, раніше повідомлялось, що на Донеччині за два останні тижні квітня 2023 року подорожчав борщовий набір – якщо 15 квітня на 4-5 літрів борщу треба було віддати 177,51 грн, то станом на 1 травня вони коштують 190,55 грн

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті