На Донеччині борщовий набір подорожчав за два тижні більше ніж на 7 відсотків

На Донеччині за два останні тижні подорожчав борщовий набір – якщо 15 квітня на 4−5 літрів борщу треба було віддати 177,51 грн, то станом на 1 травня вони коштують 190,55 грн (тобто борщ подорожчав на 7,35%). Відповідні дані опублікував департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької ОВА в Телеграм.

"Вартість "борщового набору" в Донецькій області станом на 01. 05. 2023 у порівнянні до 15. 04. 2023 – 190,55 грн", – сказано в повідомленні

Дані свідчать, що найбільше зросла у ціні свинина.

Раніше повідомлялось, що у прифронтовій Авдіівці залишилась одна дитина, яку треба евакуювати, але батьки її переховують.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Всі статті