Болгарія ввела заборону на в'їзд російських автомобілів. Вона вже діє

Болгарія ввела заборону на в'їзд російських автомобілів. Вона почне діяти сьогодні ж. Про це повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время" з посиланням на главу прикордонної служби Болгарії Антона Златанова.

Заборона стосується не тільки легкових автомобілів, а й вантажівок. Златанов не зміг назвати кількість машин, що в'їжджають до Болгарії з російськими номерами, але сказав, що їх небагато.

У повідомленні нагадується, що зараз подібна заборона діє в Литві, Латвії, Естонії, Польщі, Фінляндії та Норвегії. В останній країні вона набуде чинності в ніч на третє жовтня.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті