Болгарія ввела заборону на в'їзд російських автомобілів. Вона вже діє

Болгарія ввела заборону на в'їзд російських автомобілів. Вона почне діяти сьогодні ж. Про це повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время" з посиланням на главу прикордонної служби Болгарії Антона Златанова.

Заборона стосується не тільки легкових автомобілів, а й вантажівок. Златанов не зміг назвати кількість машин, що в'їжджають до Болгарії з російськими номерами, але сказав, що їх небагато.

У повідомленні нагадується, що зараз подібна заборона діє в Литві, Латвії, Естонії, Польщі, Фінляндії та Норвегії. В останній країні вона набуде чинності в ніч на третє жовтня.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті